Kiermasz świąteczny 2021

Świąteczny kiermasz to już tradycja naszej szkoły,  bo zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje wsparcia. W tym roku wiele osób zaangażowało się w wykonanie kolorowych bombek, makramowych zawieszek, wypalania drewnianych cudeniek i przygotowania pocztówek, a wszystko po to, aby zebrać pieniądze w ramach akcji „O!Piernicz raka”, w ramach której dzieci przebywające w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku i zakwalifikowane do przeszczepu otrzymają potrzebne im wyprawki. Skład wyprawki to: 5 piżam z krótkim rękawem, 5 piżam z długim rękawem, koc, szlafrok, maseczki.

W tym roku wszystko ze stoiska kiermaszu znikało w mgnieniu oka i dzięki temu udało nam się zebrać 1552 zł. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wykonali te piękne prace i oczywiście tym, którzy zapragnęli je mieć na swoich choinkach, czy wysłać znajomym, to dzięki Wam pojawi się uśmiech na twarzach dzieci z oddziału onkologii.