Wycieczka do banku PKO BP klas III

        W dniach 22 i 24 października 2013 roku klasy III A oraz III B wybrały się ze Szkolnym Opiekunem SKO - Lucyną Kloza na wycieczkę do banku PKO BP, z którym współpracujemy w ramach projektu SKO.
        Wyjście było bardzo ciekawe! Po pierwsze pojechaliśmy autobusem - co dla niektórych uczniów było oświadczeniem całkowicie nowym! Po drugie dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat funkcjonowania banku, pracy kasjerów, doradców finansowych i kierowników oddziałów. Po trzecie przeprowadziliśmy ciekawą rozmowę na temat celu oszczędzania, zabezpieczania pieniędzy i ich przeliczania. Uczniowie otrzymali drobne pamiątki oraz dla każdego coś słodkiego - Dziękujemy!!!
        Było to budujące i bardzo pouczające doświadczenie, choć niektórzy żałowali, że Pani Agnieszka Toczko, która oprowadzała nas po oddziale nie zdradziła nam szczegółów dotyczących zabezpieczeń bankowych oraz nie pokazała nam sejfu... być może mieli w planach jakiś drobny napad na bank?????????? ;)

Szkolny Opiekun SKO Lucyna Kloza