ZŁOTO w XX Edycji Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej

Zakończyliśmy tegoroczną XX edycję Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej. Drużyna SSP 3 BTO w prawdziwie mistrzowski sposób wywalczyła złoto i tytuł Najlepszej Szachowej Szkoły na Podlasiu. W drodze do podium musieliśmy uczestniczyć w ośmiu rundach. Już od pierwszego meczu nie mieliśmy sobie równych. Ligę zakończyliśmy z przewagą około 100 punktów i bezwzględnie pokazaliśmy gdzie uczą się najlepsi szachiści :)

Podkreślmy, że poprzednie dwie edycje Szachowej Ligi Szkolnej również zwyciężyliśmy.


Najlepsi zawodnicy naszej szkoły to: Kinga Chomicka, Marcin Dolata, Natalia Dryl, Jakub Jaromski, Maria Koruch, Maksymilian Maciejek, Marcel Maciejek, Maja Maksimiuk, Michał Okruszko, Julian Rosołowski, Hubert Sokołowski, Maksymilian Staręga, Miłosz Tomulewicz, Hanna Wcześny, Iga Wiszniewska, Hanna Wojtecka, Zofia Wojtecka;

W klasyfikacji indywidualnej najlepsze rezultaty osiągnęli:


Julian Rosołowski (lat 7!!!) - I miejsce w klasyfikacji końcowej kategoria do lat 8.Maria Koruch - I miejsce w kategorii dziewcząt do lat 13Marcel Maciejek (lat 7!!!) - II miejsce w klasyfikacji końcowej kategoria do lat 8.


Kinga Chomicka - III miejsce w kategorii dziewcząt do lat 13.

Serdecznie Gratulujemy Całej Drużynie SSP 3 BTO

Szczegółowe wyniki: http://www.szkolkaszachowa.pl/xx-edycja-bialostockiej-ligi-szkolnej/