Koniec roku szkolnego kl.8 2020

Sportowcy Szkoły - Dziewczyny: I msc. - Luiza Kolendo, II msc. - Iga Wiszniewska i Magdalena Sienkiewicz. Chłopcy: I msc. - Karol Filipowicz, II msc. - Wiktor Sobolewski, III msc - Maksymilian Maciejek. Brawa za waleczność!!!Nagrodzone Stypendium Dyrektora Szkoły absolwentki klas ósmych - Julia Jurkowska, Luiza Kolendo i Amelia Pruszyńska. Życzymy dalszych sukcesówIus humanum 2020 - Ludzie Prawi Społecznej Trójki: Blanka Olędzka i Filip Fabisiak. Gratulujemy

Zostawiając tu cząstkę siebie, żegnamy się z Wami dziękując Dyrekcji Szkoły, Radzie Pedagogicznej i wszystkim pracownikom oraz koleżankom i kolegom za wieloletnią podróż po świecie nauki, a także niezapomnianą przygodę, którą stało się spotkanie z Wami - klasa 8b


Wdzięczni rodzice uczniów klasy 8b przekazują wszystkim nauczycielom z serca płynące podziękowania za wieloletni trud i opiekę nad ich dziećmi oraz stworzenie szkoły, która jest prawdziwym domem