Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

04.10 startowaliśmy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych i z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi chłopcy z rocznika 2004 drużynowo wygrali ze wszystkimi białostockimi szkołami zdobywając w sumie 179 pkt. To kolejny historyczny moment w lekkiej atletyce nigdy nie wygraliśmy w biegach przełajowych dlatego WIELKIE GRATULACJE ZWYCIĘZKIEJ DRUŻYNIE: Domik Świsłocki, Maciej Południak, Bartłomiej Hapoń i Mateusz Młynarczyk. Gratulacje drużynie chłopców z kl. III gimnazjum: Jakub Matysek, Krzysztof Sawczyński i Karol Kamiński zajęli 10 miejsce. Również godnie reprezentowali naszą szkołę: Iga Wiszniewska zajęła 9 miejsce, Maksymilian Maciejek 14 miejsce, Hanna Urwan 22 miejsce i Joanna Sobocińska 27 miejsce. Trzeba wspomnieć, że prawie w każdym biegu brało udział co najmniej 70 osób, a trasa jest bardzo trudna. GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE DLA SZKOŁY.