Akcja "Kilometry dobra"

Jak co roku nasza szkoła brała udział w akcji „Kilometry dobra”. Na terenie szkoły staraliśmy się w różny sposób zebrać fundusze na wyposażenie pokoi w dla dzieci i młodzieży z Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień METANOIA w Czarnej Białostockiej.  Tym razem klasa VIa upiekła ciasta i sprzedawała je na długiej przerwie. Ciasta były przepyszne, a kolejki ogromne więc w sumie zebraliśmy  294 zł. Przez cały maj można było wrzucić pieniądze do skarbonki z logo akcji. Znalazło się wielu chętnych i uzbieraliśmy 261 zł. Pod koniec maja zorganizowaliśmy oczekiwaną przez wszystkich loterię fantową, na której można było wylosować wiele niesamowitych maskotek, książek, kolorowych breloczków, uśmiechniętych długopisów, czy wiele innych niespodzianek. Loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem więc zebraliśmy 421 zł.

Wszystkie te akcje dały nam w sumie kwotę 976 zł, którą wpłaciliśmy na konto Caritas. Wszystkim w jakikolwiek sposób zaangażowanym w tegoroczną akcję „Kilometrów dobra” serdecznie dziękujemy.