The Bear Educational Theatre w naszej szkole

Już po raz kolejny 8 czerwca gościliśmy w naszej szkole The Bear Educational Theatre - międzynarodowy  teatr wędrowny z siedzibą w Pradze, w Czechach. Specjalizuje się on w uczeniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne.

Uczniowie klas IV-VI obejrzeli przedstawienie „The Alien Grammar Show”. Opowiada on historię kosmity, który przybył na Ziemię, w poszukiwaniu swoich dzieci. W pościg za kosmitą udaje się dwoje agentów służb międzygalaktycznych. Zarówno kosmita, jak i agenci potrzebują pomocy widzów, dzięki czemu ten zabawny spektakl wymagał od naszych uczniów sporo interakcji.

Natomiast gimnazjaliści obejrzeli kryminalną komedię „ Murder at Wimbledon”. Dwie tenisistki rozgrywają mecz w półfinałach, jednak jedna z nich zostaje zamordowana w czasie przerwy. Zadaniem naszych uczniów było rozwiązanie tej detektywistycznej zagadki.

Nasza młodzież została pochwalona przez aktorów za umiejętności językowe i świetną współpracę podczas przedstawienia.