Co nowego na zajęciach świetlicowych klas 0?

Co nowego? Pani Marzenka ma pomysły na takie origami, że jedna rzecz, jeśli się ją inaczej złoży, może być wieloma przedmiotami, zwierzątkami ;) Pani Agnieszka dba o zdrowie fizyczne dzieci i ciągle organizuje im zabawy ruchowe, aby jej podopieczni radośnie i pożytecznie wykorzystywali swoje WIELKIE siły witalne. A co u mnie? Gry planszowe, budowle, realizowanie prjektu "Anioły ze szkoły" - co u dzieci, które kochają zwierzęta jest samą przyjemnością - ciągle można im opowiadać, czytać o przyrodzie, wykonywać papieroplastykę o tej tematyce. I wciąż są tym zainteresowani.
W środy przychodzą do nas wolontariuszki z naszego gimnazjum: Zosia i Kornelia. Ostatnio zaproponowały nam zabawę papierowymi śnieżkami. Bardzo to się dzieciom łącznie ze mną spodobało, bo tęsknimy za śniegiem.
Ostatnio zaś, uczniowie klas 0a i 0b wykonywali ozdoby choinkowe z masy solnej.

fot. Dorota Borsuk