Stypendium Dyrektora Szkoły za rok 2016/2017

Każdy z nas lubi, gdy jego praca zostaje zauważona i doceniona, zwłaszcza jeżeli w osiągnięcie sukcesu włożył wiele pracy i wysiłku. Takim miłym momentem zauważenia pracy naszych uczniów jest wręczenie podczas apelu rozpoczynającego nowy rok szkolny Stypendium Dyrektora Szkoły. W tym roku docenienia swoich wysiłków doczekały się następujące osoby:

Magdalena Wojnar - VIB

Amelia Koszałkowska – IIa gimnazjum

Aleksandra Sokołowska – IIIa gimnazjum

Natomiast absolwenci naszej szkoły odebrali stypendia z rąk Pani Dyrektor podczas uroczystego zakończenia poprzedniego roku szkolnego. Byli to następujący uczniowie III klas gimnazjum:

Maja Adamiak

Marcel Piotrowski

Natalia Godlewska

Zuzanna Zajączkowska

Zuzanna Żarniewska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.