Stypendia za rok 2014/15

Dnia 1 września podczas uroczystego apelu na rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 przeżywaliśmy chwile pozwalające sięgnąć pamięcią do czasu sprzed wakacji. Był to piękny czas spędzony z przyjaciółmi w murach naszej szkoły, ale obfitujący też w liczne sukcesy. Pani Dyrektor pragnąc wyróżnić i docenić ciężką pracę uczniów przyznała stypendia dyrektora szkoły następującym osobom:

  • Nalewajko Liza – klasa Ia gimnazjum
  • Kalinowska Zuzanna - klasa Ia gimnazjum
  • Wojtecka Zofia - klasa Ib gimnazjum

Absolwenci zarówno Szkoły Podstawowej jak i gimnazjum, z którymi przyszło nam się pożegnać w czerwcu otrzymali stypendium podczas uroczystego zakończenia poprzedniego roku szkolnego. Należą do nich: uczeń klasy IIIG Maciej Chlabicz oraz uczennica klasy VIb Marianna Koruch.
Wszyscy cieszymy się z Waszych zeszłorocznych sukcesów, a Wszystkim życzymy ich jak najwięcej w tym roku szkolnym.