Statuetki IUS HUMANUM 2015

Człowiek prawy to osoba wyróżniająca się szacunkiem wobec drugiego człowieka, wysoką kulturą osobistą, życzliwością wobec koleżanek i kolegów oraz chęcią niesienia pomocy innym - jednym słowem to wzór do naśladowania.
Właśnie takim uczniom od kilku lat przyznawane są przez Radę Pedagogiczną statuetki IUS HUMANUM (Człowiek prawy). Cieszy nas fakt, że także w tym roku podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pani dyrektor Bożena Niechoda miała zaszczyt wręczyć te prestiżowe wyróżnienie naszym uczniom.
W szkole podstawowej statuetkę otrzymali: Julia Wilk z klasy VIa oraz Bartłomiej Karpiński z klasy Vb.
W gimnazjum nagrodę przyznano: Izabeli Dzienis z klasy II oraz Karolowi Kotowskiemu z klasy III.