Przyjaciel Szkoły

Po raz pierwszy tytuł Przyjaciela Szkoły Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Społecznych nr 3 BTO przyznała w czerwcu 2002 roku. Jest on przyznawany Rodzicom, którzy szczególnie wyróżniają się we współpracy z naszą placówką. W poszczegónych latach tytuł ten uzyskiwały następujące osoby:

 

2001/2002

  • Elżbieta i Mirosław Sawiccy

  • Joanna i Marek Wilczko

  • Iwona i Wiesław Przyłuccy

  • Beata i Mirosław Kozłowscy

  • Dariusz Bondarewicz

  • Alicja i Antoni Tararuj

  • Pan Krasowski

  • Pani Łukaszewska

2002/2003

  • Bożena i Leszek Wołkowicz

  • Hanna Szczyglewska

  • Iwona Abramowicz

2003/2004

  • Mariusz Król

2004/2005

  • Agnieszka i Hubert Frąckiewicz

  • Magdalena Gierasimiuk

2006/2007

  • Zbigniew Krajewski

  • Jolanta Kordulska

  • Anna i Lech Gryko

  • Eugenia i Ireneusz Mucharzewscy

  • Dorota i Marek Starosta

  • Mariola i Radosław Rutkowscy

2007/2008

  • Agata Wasilewska

  • Sylwia Małachowska

  • Andrzej Niezgoda

  • Ewa i Bogdan Glińscy

  • Krzysztof Chrobak

  • Greta i Adam Sokołowscy

2008/2009

  • Beata i Zbigniew Salnik

  • Anna i Tomasz Tuszyńscy

  • Jolanta i Adam Malinowscy

2009/2010

  • Ewa i Henryk Jakubowicz

  • Katarzyna i Cezary Subieta

  • Jolanta Kotowska

  • Anna i Krzysztof Rogowscy

2010/2011

  • Mariusz Dworakowski

  • Piotr Czech

  • Grzegorz Sawicki

  • Dorota Perło

  • Iwona i Adam Łapińscy

2011/2012

  • Katarzyna Kamińska

  • Karol Rutkowski

  • Joanna Pukszta

  • Marek Szmurło

  • Sebastian Sobociński

2012/2013

  • Piotr Gacuta

  • Elżbieta Sawicka

  • Jolanta i Florian Gaszczyk

2013/2014

  • Małgorzata Żynel

  • Katarzyna i Piotr Sobolewscy

  • Elżbieta Powichrowska

  • Artur Kosicki

2014/2015

  • Leszek Suchocki

  • Marzanna i Krzysztof Sokołowscy

  • Małgorzata Jaroszewicz

2015/2016

    • Michał Jackowski

    • Wojciech Trypuć

    • Monika Karwowska

    • Agnieszka Rogowska

    • Artur i Julia Gawrylukowie

    • Beata Goworko-Składanek

2016/2017

    • Agnieszka Kudraszow

    • Leszek Grecki

    • Dariusz Wojtecki

2017/2018

    • Eugenia Makarska

    • Luiza Antowska

    • Rafał Koc