Maraton SKO

14 czerwca już po raz drugi wspólnie świętowaliśmy Maraton SKO w naszej szkole. Tym razem wszystkich zaprosiliśmy do Słodkiego Zakątka SKO, gdzie można było uraczyć się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez naszych SKO-wiczów. Były muffinki, ciasteczka, pączusie, ciasta i oczywiście przez wszystkich wyczekiwane gofry:) MnnnniaM! Odbyła się również LOTERIA SKO, podczas której można było wygrać nagrody i gadżety SKO lub pocieszyć się słodkim drobiazgiem. Chętni uczniowie mogli również zbudować Żyrafkę Lokatkę z origami w 3D pod czujnym okiem Pana Siarheia. Efekt - REWELACYJNY!!! Zarobione pieniążki po części przeznaczymy na cel charytatywny, a resztę wpłacimy na dziecięce konta SKO - Warto oszczędzać :)
Było Fantastycznie!!!
Oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten dzień uczniom, rodzicom i nauczycielom:) Dziękujemy również wszystkim tym, którzy założyli w tym roku konta SKO:) Dzięki Wam możemy bez problemu wziąć udział w kolejnej edycji konkursu - o jej wynikach poinformujemy we wrześniu!!!
BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!!!
Szkolny Opiekun SKO - Lucyna Kloza