Happening SKO

13 czerwca wspólnie świętowaliśmy Happening SKO w naszej szkole. Na początku odbył się Maraton SKO, który rozpoczęły: nasz gość z Banku PKO BP Pani Anna Radziszewska oraz Szkolny Opiekun SKO Lucyna Kloza - wspólnie zrobiły pierwsze okrążenie sztafety SKO, zaraz po nich wystartowało mnóstwo chętnych dzieciaków, bo sport to zdrowie:) Później wszystkich zaprosiliśmy do Słodkiego Zakątka SKO, gdzie można było uraczyć się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez naszych SKO-wiczów. Były muffinki, ciasteczka, pączusie, ciasta i oczywiście przez wszystkich wyczekiwane gofry:) MnnnniaM! Odbyła się również LOTERIA SKO, podczas której można było wygrać nagrody i gadżety SKO lub pocieszyć się słodkim drobiazgiem. Przeprowadziliśmy również ANKIETĘ SKO, w której pytaliśmy o marzenia naszych uczniów - na co chcieliby przeznaczyć wygrane przez szkołę pieniążki w SKO.Chętni uczniowie mogli również zbudować Żyrafkę Lokatkę z origami w 3D pod czujnym okiem Pana Siarheia, natomiast najmłodsi na zajęciach origami z Panią Jolą wykonali portrety Żyrafki Lokatki, ale w stylu płaskim. Efekt - REWELACYJNY!!!
Było Fantastycznie!!! I oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten dzień uczniom, rodzicom i nauczycielom:) BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!!!

Lucyna Kloza