Ostatnie dni konkursu SKO

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!!!

Pozostało ostatnich 10 dni do zakończenia tegorocznej edycji konkursu SKO organizowanego przez bank PKO BP, w którym nasza szkoła bierze udział już 4 rok z rzędu. Pragnę przypomnieć, że w poprzednich edycjach zajęliśmy dwa razy 2 i raz 1 miejsce w naszym regionie! Byłoby fantastycznie zająć pierwsze miejsce ponownie:)

Jeżeli członkowie SKO mogą jeszcze wpłacić swoje oszczędności na swoje konta, to serdecznie zachęcam, by zrobić to przez 29 maja. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby założyć konto, to zapraszam do mnie - Lucyna Kloza.

Bardzo ważnym elementem konkursu jest również popularność naszego szkolnego Bloga SKO, o którym już kiedyś pisałam - zachęcam do jego przestudiowania i polubienia - wiem, że możemy liczyć na większą ilość fanów, niż tylko pięćdziesięciu kilku - prawda? Z góry dziękuję za pomoc i wsparcie:)

Pamiętajmy wszyscy, że wiele sprzętów w naszej szkole było zakupionych z pieniędzy w wygranych konkursach SKO z ubiegłych lat, jeśli marzy nam się jakaś kolejna "zabawka" lub "sprzęt" w szkole, to GŁOSUJMY!!! Niezłe pieniądze do wygrania!

Oto adres szkolnego Bloga SKO: http://www.szkolneblogi.pl/blogi/spoleczna-trojka

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
Lucyna Kloza