Blog SKO

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele!

W związku z uczestnictwem naszej szkoły w edukacyjnym projekcie SKO (Szkolnych Kas Oszczędności) postanowiliśmy założyć Szkolny Blog SKO na platformie "Szkolne Blogi" PKO BP.

Nasza szkoła co roku nagradzana jest w tym konkursie, ponieważ stale pracujemy nad tym, by uczyć dzieci idei oszczędzania i współpracujemy z bankiem. Do tej pory raz udało się nam trzymać główną nagrodę i zakwalifikować się do konkursu ogólnopolskiego. Zakupiliśmy za to bardzo fajne nagrody (trampolinę, piłkarzyki, paletki).

Ponowne zwycięstwo marzy nam się również w TYM ROKU!!!

Czy pomożecie nam w tym?

Założenie bloga jest w konkursie premiowane, ale musi on być często odwiedzany i lubiany - wiem, że jesteśmy w stanie to zrobić:)

Poniżej przesyłam link do naszego bloga, który będzie stale aktualizowany, szukajcie w nim ogłoszeń o szkolnych konkursach i wyników. Życzę miłego oglądania i częstego odwiedzania.

Zachęcam również do zakładania nowych kont SKO, dzięki którym również przybliżymy się do zwycięstwa! Oszczędności są dobrze oprocentowane (4,5 % do 2.500, natomiast powyżej tej kwoty 2% )

Osoby, które mają założone konta mogą stale wpłacać na nie oszczędności.

Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się ponownie osiągnąć dobry wynik - LICZYMY NA WASZE WSPARCIE W TYM ZAŁOŻENIU:)

Z góry dziękujemy za wszystko!

Dyrekcja ZSS nr 3 BTO w Białymstoku oraz Szkolny