Odyseja Umysłu 2014/2015

KOLEJNY WIELKI SUKCES ODYSEUSZY W WARSZAWIE!


 NASZE CZTERY SZKOLNE  DRUŻYNY WYGRAŁY ELIMINACJE REGIONALNE!

W tym roku szkolnym powiększyła się nasza szkolna rodzina odysejowa. Swoją przygodę z Odyseją Umysłu rozpoczęło 5 drużyn i 3 trenerów, W SUMIE 35 OSÓB. Pracowaliśmy nad czterema różnymi problemami długoterminowymi. 28 lutego w Warszawie zaprezentowały się:

Pierwsza drużyna w składzie:
Kinga Chomicka, Gabrysia Krajewska, Amelia Koszałkowska, Zuzanna Cylwik, Bartek Hapoń, Janek Trypuć z klasy Va oraz Miłosz Tomulewicza z kl. Vb  wraz z trenerką p. Olą Kozłowską przygotowała problem długoterminowy JAK W STARYM KINIE

Druga drużyna w składzie: Zuzia Kuźmicka, Zuzia Moczydłowska, Mela Szymańska, Pola Półkośnik, Liza Nalewajko i Kamil Sak z kl. VIA wraz z trenerką p. Olą Kozłowską zaprezentowała problem GRA Z PUSZKĄ PANDORY

Trzecia drużyna w składzie: Zuzia Wierzbicka, Monika Dworakowska, Ola Małyszko, Iwo Nowicki, Patryk Aleksiejczuk, Kuba Citko z kl. VIB oraz Marcin Dziejma z kl. VIA wraz z trenerką p. Magdą Nowicką  zbudowali POCIĄG DO WYZWAŃ

Czwarta drużyna w składzie: Natalia Godlewska, Julia Małachowska, Martyna Stasiewicz, Zosia Gryko z klasy IA gimnazjum oraz Piotr Jakubowicz i Marcel Pietrowski z kl. IB gimnazjum przedstawili problem JAK W STARYM KINIE

Piąta drużyna w składzie: Marysia Jackowska, Magda Chlabicz, Ada Tyburska, Patrycja Demska, Franek Łukaszewicz i Dominik Torebko z klasy IA gimnazjum doskonale poradzili sobie z PRZEJŚCIOWYMI PROBLEMAMI TECHNICZNYMI

DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO W GDAŃSKU (28-29 MARCA) ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ AŻ 4 DRUŻYNY – NAJWIĘCEJ W BIAŁYMSTOKU I NA PODLASIU!!!!!!!!!!


ODYSEUSZOM I ICH TRENEROM GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!