Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2014/2015

Klasa IA

Godzina

Rodzaj koła

Osoba prowadząca

Sala

Poniedziałek

6h

Piłka nożna

Radosław  Nawrocki

gimnastyczna

6h

Akido

Adam Łapiński

mała gimnast.

6h

Koło teatralne

Agnieszka Zarachowicz

Dorota Tomczak

3a

6h

Origami

Jolanta Koc

świetlica

6h

Projektowanie gier po angielski

Anna Cudowska

1b

Wtorek

7h

Chór

Barbara Kornacka

muzyczna

7h

Koło plastyczne

Iwona Łapińska

1a

7h

Gimnastyka korekcyjna

Radosław Nawrocki

gimnastyczna

7h

Wiadomości dziwne i ciekawe

Justyna Duszczyńska

3a

7h

Koło szachowe

Jarosław Opolski

2

Środa – zajęcia na basenie

Czwartek

7h

Koło matematyczne

Agnieszka Zarachowicz

3a

6h

Koło taneczne

Karolina Bujnowska

lustrzana

6h

Koło tenisa stołowego

Tomasz Gosztald

hol

6h

Gitara dla początkujących

Lucyna Kloza

mała gimnast.

6h

Szkolna Liga Szachowa

Stanisław Kostyra

2

Klasa IB

Godzina

Rodzaj koła

Osoba prowadząca

Sala

Poniedziałek

6h

Koło teatralne

Agnieszka Zarachowicz

Dorota Tomczak

3a

6h

Origami

Jolanta Koc

świetlica

6h

Projektowanie gier po angielski

Anna Cudowska

1b

Wtorek

7h

Chór

Barbara Kornacka

muzyczna

7h

Koło plastyczne

Iwona Łapińska

1a

7h

Gimnastyka korekcyjna

Radosław Nawrocki

gimnastyczna

7h

Wiadomości dziwne i ciekawe

Justyna Duszczyńska

3a

7h

Koło szachowe

Jarosław Opolski

2

Środa  - zajęcia na basenie

Czwartek

7h

Koło matematyczne

Agnieszka Zarachowicz

3a

6h

Koło taneczne

Karolina Bujnowska

lustrzana

6h

Koło tenisa stołowego

Tomasz Gosztald

hol

6h

Gitara dla początkujących

Lucyna Kloza

mała gimnast.

6h

Szkolna Liga Szachowa

Stanisław Kostyra

2

Piątek

7h

Aikido

Adam Łapiński

mała gimnast.

7h

Piłka nożna

Tomasz Gosztald

gimnastyczna

7h

Modna biżuteria

Iwona Łapińska

1b

Klasa IC

Godzina

Rodzaj koła

Osoba prowadząca

Sala

Poniedziałek

6h

Piłka nożna

Radosław  Nawrocki

gimnastyczna

6h

Akido

Adam Łapiński

mała gimnast.

6h

Koło teatralne

Agnieszka Zarachowicz

Dorota Tomczak

3a

6h

Origami

Jolanta Koc

świetlica

6h

Projektowanie gier po angielski

Anna Cudowska

1b

Wtorek

7h

Chór

Barbara Kornacka

muzyczna

7h

Koło plastyczne

Iwona Łapińska

1b

7h

Gimnastyka korekcyjna

Radosław Nawrocki

gimnastyczna

7h

Wiadomości dziwne i ciekawe

Justyna Duszczyńska

3a

7h

Koło szachowe

Jarosław Opolski

2

Środa

7h

Wiadomości dziwne i ciekawe

Justyna Duszczyńska/ Aleksandra Kozłowska

2a

7h

Modna biżuteria

Iwona Łapińska

1a

Czwartek

7h

Koło matematyczne

Agnieszka Zarachowicz

3a

6h

Koło taneczne

Karolina Bujnowska

lustrzana

6h

Koło tenisa stołowego

Tomasz Gosztald

hol

6h

Gitara dla początkujących

Lucyna Kloza

mała gimnast.

6h

Szkolna Liga Szachowa

Stanisław Kostyra

2

Piątek – zajęcia na basenie