Kącik Sportowy

Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym i badmintonie
Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych
Igrzyska młodzieży szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej
Obóz lekkoatletyczny w Olecku 2020
Kurs Młodszego Ratownika WOPR
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie
Indywidualne Igrzyska Białegostoku w tenisie stołowym
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w strzelectwie
Sukces w pływaniu w IMS
Igrzyska dzieci miasta Białegostoku w pływaniu 2020
Borowice - zimowy obóz lekkoatletyczny
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Sukcesy w tenisie stołowym
V miejsce w województwie w unihokeju
Sukces w unihokeju
Awans do wojewódzkich - badminton
VIII Mistrzostwa Michałowa w pływaniu
Puchary lekkoatletyczne
Igrzyska w Unihokeju - dziewczęta
Igrzyska w Unihokeju - chłopcy
Test Coopera 2019
Turniej sportowy
Sukces na zawodach lekkoatletycznych
Obóz lekkoatletyczny w Olecku
Zakończenie kursu na ratownika
Pokazy ratownicze
Michałowo
Gimnazjada - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce 16.05.2019 r.
Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar burmistrza Moniek
Zawody i biegi przełajowe
Zajęcia na basenie klasa I
Wojewódzkie Igrzyska dzieci w Tenisie Stołowym
Zawody wojewódzkie w pływaniu
Igrzyska dzieci w mistrzostwach miasta Białegostoku w turnieju stołowym
Finał wojewódzkiego Aerobiku
Lodowisko - zawody
Olimpijka Szkół Społecznych 2019
III Międzyszkolny Turniej Tańca o Puchar Dyrektora II LO
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
Szkolenie WOPR
Klasa 6a na strzelnicy
Olecka Liga Pływacka
Ogólnopolski Turniej Tańca w Łomiankach
Utrwalanie ratownictwa wodnego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie 2019
Obóz narciarski 2019
Obóz sportowy - ferie 2019
Mamy medale
Na sanki...
Ćwiczenia z manekinem
Flash - centrum wspinaczkowe
Maraton pływania
Mikołajki na sportowo
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku - pływanie
Igrzyska Młodzieży w badmintonie
Igrzyska Młodzieży w unihokeju
Badminton - nasze sukcesy
Kurs na stopień Młodszego Ratownika WOPR
Turniej Strzelecki z okazji Dnia Niepodległości
Igrzyska Dzieci w koszykówce
Klasy pierwsze na olimpijce
Turniej tenisa stołowego
Test Coopera
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych
"Olimpijczycy" w Biegu Niepodległości
Liga Lekkoatletyczna
Bieg dla Niepodległej
Sekcja pływacka - start
Basen - zgoda rodziców na udział w zajęciach
Otwarcie sezonu lekkoatletycznego 2018/19
100 rocznica odzyskania Niepodległości w Michałowie
Dzień Dziecka na boisku
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce
Igrzyska dzieci w L. A. 23.05.2018
Lekkoatletyka
Wojewódzkie Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Aerobiku
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim
Zajęcia na lodowisku
Grand Prix Województwa Podlaskiego "Skrzatek" w Tenisie Stołowym
Rozwijanie umiejętności sportowych
Wyjazd na narty
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - eliminacje do wojewódzkich
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w strzelectwie
Olimpijka szkół społecznych
Maraton pływacki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu
Zajęcia na pływalni
Igrzyska Dzieci w badmintonie
Zajęcia baletowe na lekcji WF
Zawody strzeleckie z okazji Świeta Niepodległości
Badminton w klasie 1A i 1B
Dbamy wspólnie o formę
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Strefa wysokich lotów
Skoki przez płotki
Łapanie formy na lodowisku przez gimnazjalistów
Unihokej w klasie IV
Zawody pływackie w Olecku i nasi uczniowie na podium
Igrzyska miasta Białegostok w tenisie stołowy
Historyczny sukces naszej drużyny pływackiej na ogólnopolskich zawodach CIECHANÓW 2015
Bieg przełajowy kl. VI