"Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju"

W październiku 2016 r. uczniowie Zespółu Szkół Społecznych nr 3 BTO w Białymstoku przystąpili do udziału w projekcie Wydziału Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE  - „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju". Jest on współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. W ramach tego projektu od 14 do 18 listopada w naszej szkole obchodzimy Tydzień Edukacji Globalnej.


Działalność uczniów podczas Tygodnia Edukacji Globalnej - kliknij TUTAJ

Integracja uczniów klas gimnazjalnych z uczniami młodszymi podczas Tygodnia Edukacji Globalnej - kliknij TUTAJ

O kulturze i życiu w Ameryce Południowej - kliknij TUTAJ

Wyniki II edycji ogólnopolskiego konkursu "Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 20130" - TUTAJ

Relacja z obchodów DNIA ZIEMI - TUTAJ

Promowanie praw człowieka i obchody Błękitnego Marszu Pokoju ONZ - TUTAJ

Dzień Ziemi w naszej szkole - TUTAJ